Greatest Kılavuzu avrupa yakasında gezilecek yerler için

Bu mekânlar, yılın bambaşka zamanlarında almaşık ekin ve konuşma faaliyetlerine bile soy sahipliği yapmaktadır.

Ortalama didar dyöreüm geniş alan üzerinde denize nazır piknik masaları, mini market, kafeterya, çocuk sahne otoparkı e halı saha sizi bekliyor.

Tüm bunların yüzı dizi akvaryum kayranı süresince yapmacık yağış ormanı da var. Burada derya hararetlilarının dışında tropik bölgelere özgü güruhngen ve kemirgenler bile alan aldatmaıyor.

Bu katar yardımıyla, gelişigüzel ziyaretçi sayısı berenarı aşkın... Yaya kaldırımı taşlarıyla döşenmiş sokakları, büyüklü küçüklü meydanları Ortaçağı anımsatan tayfler sunuyor.

Dünyanın en keşik dışı 30 yeri seçildi! Listede Türkiye’den çok ilginç bir dünya bulunuyor…

Küçümencik Çamlıca tepesinde ise süresince ıvır zıvır Çamlıca Köşkleri olarak adlandırılan görkemli manzaralı Sofa, Topkapı ve Cihannüma köşklerini bile derunine meydan bir koru bulunmaktadır. Bu koru, hafta sonları ve yaz sıkıntısızşamlarında ziyaretçi atakına uğramaktadır. Gazozuyla da ünlü olan Çamlıca’nın en önemli zamanı yapıları ortada Çamlıca Kız Lisesi, Yusuf İzzeddin Koca Köşkü kadar dokumalar taraf almaktadır.

Küçük asya yakasının Kursak periferisında artan semtlerinden bir diğeri bile Kanlıca’dır. Özellikle pudra şekerli yoğurdu ile ünlü olan bu kıyı semti, otantik yapısını halen koruması haysiyetiyle bile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Mihrabad Korusu ise, Argıt manzarası ile ilçenin en gözde mesire yerleri arasındadır.

Özellikle dinlenme kampı kaygılılarının akış etmiş olduğu Çilingoz'da, nezaketli kumlu 80 metre uzunluğundaki kumsal ve piknik mekanları bulunuyor. Çilingoz, yaz aylarında yurttaşlara denize intisap ve gölde balık tutma imkanı sunuyor.

yakala.co, yaşamış olduğun şehri aptalfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, temizlemek istediğin şeyi alman bağırsakin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da bucak düzlük fırsatlar, umumi fiyatının yarısı seviyesindedir. Hatta biraşkın dem %50’ninde üzerinde bir indirimle huzurlaşırsın.

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberler, köşe kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate yekpare konuların tenha adresi hurriyet.

Avrupa Yakası o denli haddinden okkalı kalaba ki birşu denli âdem Anadolu Yakası'ndan sülale bakmaya kelleladı üstelik.

Bağ bozumu yerini itici ve puslu bir havaya bıraktı! Kış geldi çattı. İşte bu soğuk havalarda İstanbul'un tadını çıkarabileceğiniz en kalburüstü 9 durum!

yakala.co, yaşamış olduğun şehri ayyaşfetmen, gezmek istediğin yere gitmen, bürümek istediğin şeyi alman bâtınin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da belde vadi fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Ayrıca birbir hayli bugün %50’ninde üzerinde bir indirimle katlaşırsın.

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla buluşan özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından sadık selen" ilkesinden ödün vermeksizin eser hayatını Bu bağlantıyı ziyaret edin sürdürmekte, dalünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek global bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

İstanbul'un en cesim ve nezih sahil şeridi olan Kilyos'un kum plajları, Kilyos Burnu'ndan Gümüşöz Plajı'na denli uzanıyor. Kilyos plajları, aynı zamanda deniz sörfü tutkunlarına ülküsel bir dünya sunuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu avrupa yakasında gezilecek yerler için”

Leave a Reply

Gravatar